reklamı kapat

POPÜLER

Gillette heated razor

Gillette imzasıyla tek tuşla ısıtılabilen elektrikli tıraş bıçağı: Heated Razor [Video]

Gillette‘in piyasaya sürmeyi planladığı yeni elektrikli tıraş bıçağı sayesinde isteyen herkes sıcak havlu tıraşı olabilecek.

Ünlü markalar, piyasadaki alternatifleri arasından öne çıkabilmek için ara vermeden çalışıyor. Bu markalar arasında Gillette de bulunuyor. Firmanın yaptığı son araştırmaya göre tıraş olan erkeklerin yüzde 54’ü duş esnasında tıraş oluyor. Ayrıca yine araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 47’si duştan sonra tıraş olmayı tercih ederken yüzde 15’i de tıraştan önce sıcak havlu kullanıyor. Tıraş olmadan önce yüze sıcaklığın uygulanması ise yüzdeki gözeneklerin açılmasına yardım ederek tıraşın daha sorunsuz gerçekleşmesini sağlıyor. Dermatologların önerdiği bu işlem Gillette tarafından da dikkate alınmış olacak ki yeni ürünü Heated Razor, işte tam bu yönteme odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiden tükendi

Heated Razor, elektrikli diş fırçası mantığıyla çalışıyor. Tamamen su geçirmez özelliğe sahip olan elektrikli tıraş bıçağı, üzerinde bulunan bir düğme sayesinde ısıtılıyor. İsteğe göre saniyeler içinde 45 veya 50 °C’ye ulaşabilen tıraş makinesi, bu şekilde tıraş olmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Jiletlerin altına iliştirilen bir sistemle sıcaklığı direkt cilde temas ettiren Heated Razor, tıraş sürecini daha sorunsuz kılmayı amaçlıyor. Şarjla çalışan ürün, tek şarjda tam altı kullanım sözü veriyor. Şimdiye kadar oldukça beğeni toplayan Gillette’in bu ürünü daha piyasaya çıkmadan tükenmiş durumda fakat hala Indiegogo sitesinde değişik fiyat etiketleriyle satın alınabiliyor. Ürünün Türkiye’ye ne zaman ve hangi fiyatla geleceği ise henüz bilinmiyor.