reklamı kapat

POPÜLER

Joaquin Phoenix Joker

Joaquin Phoenix Joker makyajıyla boy gösteriyor

DC‘nin yeni Joker’i olarak öne çıkan Joaquin Phoenix‘in nasıl bir makyaja sahip olacağı büyük merak konusuydu. Warner Bros’un paylaştığı deneme çekimi görüntüleri bu konuda ilk ipuçlarını veriyor.

Kafa karışıklığını gidermek adına önce Joaquin Phoenix’in rol aldığı projeden bahsetmek gerekiyor. DC, Suicide Squad ile seyirci karşısına çıkarttığı Joker’den vazgeçmiyor. Jared Leto‘nun yerine bu rolü başka bir isme vermiyor. Onun yerine birbirinden bağımsız iki Joker filmi hazırlıyor. Biri DC sinema evreninin bir parçası olacakken, diğeri bağımsız bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Önceden paylaşılan bilgiler hikayenin 80’li yıllarda geçeceğine hatta Taxi Driver filminden esinleneceğine işaret ediyor. Başrolü ise başarılı oyuncular arasında anılan Joaquin Phoenix üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde Arthur ismiyle anılan bu karakterin nasıl görüneceği yönetmen Todd Phillips‘in paylaştığı fotoğrafla ve set görüntüleriyle ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Warner Bros ve Todd Phillips ilk videoyu da hayranlarla paylaştı. Bu kısa videoda Joaquin Phoenix‘in Joker’i önce normal haliyle, ardından da makyajla karşımıza çıkıyor. Bu görüntünün test çekimlerinden olduğu ifade ediliyor. Yani filmdeki Joker makyajı tam olarak böyle mi olacak bilmiyoruz. Buna rağmen Phoenix’in iyi bir imaj yarattığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı