reklamı kapat

POPÜLER

Joaquin Phoenix Joker

Joaquin Phoenix’in Joker’i yüzünü gösterdi

DC sinema dünyası bir değil, iki farklı Joker’i izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı gizemli projeden ilk görüntüler ortaya çıktı. Böylece sır perdesi kısmen ortadan kalkmış oldu.

Biliyoruz, DC izleyicilerin kafasını fazlasıyla karıştırıyor. Önce Suicide Squad‘da Jared Leto, Joker olarak karşımıza çıktı. Ardından Warner Bros. farklı bir film projesinde aynı rolde Joaquin Phoenix’i göreceğimizi açıkladı. Durumu kısaca özetlemek gerekirse DC sinema evreninden bağımsız bir Joker orijin filmi seyredeceğiz. Daha önce paylaşılan bilgiler hikayenin 80’li yıllarda geçeceğine hatta Taxi Driver filminden esinleneceğine işaret ediyordu. Sonrasında bu rol için seçilen isim Joaquin Phoenix oldu. Herkes onun nasıl bir Joker olacağını merak ediyordu. Oyuncunun rol için kilo vermesi gibi detaylar ise dikkat çekiyordu. İşte adı belli olmayan bu yeni filmin çekimlerinin başlamasıyla birlikte Joaquin Phoenix’in Joker’i yüzünü gösterdi.

joker

Paylaşılan bu fotoğrafta alıştığımız Joker makyajı yok. Ona rağmen kilo veren Joaquin Phoenix role fazlasıyla oturduğu hissini uyandırıyor. Arthur ismiyle karşımıza çıkacak olan oyuncu performansıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor. İsmi belli olmayan filmin 4 Ekim 2019’da vizyona gireceğini biliyoruz. Joaquin Phoenix’i DC dünyasında görmek için bir sene kadar sabretmemiz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı