reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 iron man

Avengers 4 yeniden çekimlerindeki Iron Man ipucu

Avengers 4‘ün vizyona girmesi için geri sayım devam ederken filmin yeniden çekilecek sahneleri için çalışmalar başladı. Bu sayede Iron Man ile bağlantılı yeni bir ipucu gün yüzüne çıkmış oldu.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War öyle bir yerde bitti ki, kahramanlarımızın başına ne geleceğini tahmin etmek fazlasıyla zor. Tony Stark’ı en son Nebula ile birlikte Titan’da gördük. Filmin başında ise Tony Stark ve Pepper Potts arasında yarım kalan bir sohbete şahit olmuştuk. Bu sebeple aklımızın bir köşesinde “Pepper gerçekten hamile mi?” sorusu yatıyor. Tüm bunlar bir araya gelince Tony Stark’ın Avengers 4‘teki hikayesi daha heyecanlı bir hal alıyor. Avengers 4 setinden paylaşılan fotoğraf ise kahramanımızın geleceğine dair az da olsa fikir veriyor.

Bildiğiniz gibi gelecek baharda vizyona girecek Avengers 4 için bazı ek sahneler çekiliyor. Bu sebeple de Marvel‘ın yıldızlarını yeniden sette görme ve paylaşılan fotoğraflar üzerinden fikir üretme şansımız oluyor. Bu sefer paylaşılan fotoğraf bir internet sızıntısı değil, Instagram gönderisi. Pepper Potts’a hayat veren Gwyneth Paltrow Instagram hesabından Robert Downey Jr. ile bir fotoğrafını paylaştı. Altına da “Öğle yemeği zamanı” diyerek not düştü. Bu da fotoğrafın eski değil de, yeni olduğu izlenimini veriyor. Tony ve Pepper’ın yeniden bir araya geleceğine işaret ediyor. Bakalım bu buluşma nasıl gerçekleşecek?

 

View this post on Instagram

 

Lunchtime #pepperony

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları