reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 sürpriz bir evliliğe ev sahipliği yapacak

Önümüzdeki yıllarda izleyici karşısına çıkacak olan Avengers 4 son zamanlarda set fotoğraflarıyla gündemi meşgul ediyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter’da paylaşılan yeni fotoğraflar filmin sürpriz bir evliliğe ev sahipliği yapacağını müjdeliyor!

Bildiğiniz gibi Marvel’ın merak uyandıran projelerinden bahsettiğimiz zaman akla ilk olarak The Avengers: Infinity War geliyor. Marvel kahramanlarını bir araya getirecek olan bu hikaye Avengers 4 ile devam edecek. Henüz ismi belli olmayan filmin çekimleri çoktan başladı. Üstelik 2019 yılında vizyona girecek olan filmde evlilik müjdesi alacağız gibi görünüyor!


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers 4 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Hatırlayacağınız üzere Tony Stark ve Pepper Potts’u son olarak Spider-Man: Homecoming‘de birlik görme fırsatı elde etmiştik. Filmin son sahnesinde Happy Hogan‘ın uzun süredir cebinde bir evlilik yüzüğü taşıdığı, Tony Stark‘ın bu yüzükle evlilik teklifine hazırlandığını öğrenmiştik. Görünen o ki yüzük meselesi Spider-Man: Homecoming ile sınırlı kalmayacak. Bu hikaye Avengers 4’te devam edecek.

Avengers ekibi yeni filmin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Georgia’da devam ediyordu. Açık havada gerçekleştirilen çekimlerde Tony Stark ve Pepper Potts birlikte görülüyor. Duygusal bir havası varmış gibi görünen sahnede Pepper Potts’un parmağından nişan yüzüğü ise fazlasıyla dikkat çekici. Görünen o ki sevilen çift yakında dünya evine girebilir! Ancak maalesef evlilik teklifinin detaylarını öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Unutmadan, The Avengers: Infinity War filmi 4 Mayıs 2018‘de vizyona girecek. Avengers 4 ise 3 Mayıs 2019‘da izleyici karşısına çıkacak.