reklamı kapat

POPÜLER

pepper potts avengers 4

Pepper Potts odaklı Avengers 4 söylentileri doğru çıktı

Geçtiğimiz günlerde Avengers 4’te Pepper Potts sürprizi olabileceğine dair yeni bir söylenti ortaya atılmıştı. Ortaya çıkan kamera arkası görüntüsüyle bu iddialar onaylanmış oldu.

Avengers 4 sürprizleri

Kısaca hatırlatmak gerekirse söylentiler Gwyneth Paltrow’un Instagram hikayesinde yer verdiği bir fotoğraf ile başlamıştı. Oyuncunun üzerinde hareket yakalama teknolojisi için kullanılan kostümün bulunması kafalarda soru işareti yaratmıştı. Marvel hayranları onun Iron Man gibi bir zırh giyebileceğini düşünüyordu. Bu zırhın çekimleri için ise CGI desteği yani hareket yakalama teknoloji için geliştirilen özel kostüm gerekiyor. Elbette söylentilerin bir de çizgi roman dayanağı bulunuyordu. Pepper Potts’un Marvel çizgi romanlarında da gördüğümüz Rescue isimli zırhı giyeceği tahmin ediliyordu. Iron Man çizgi romanlarında da yer alan bu gelişmenin Avengers 4‘ün büyük sürprizlerinden biri olabileceği söyleniyordu.

pepper potts avengers 4

kpow_ok isimli Instagram hesabının paylaştığı Avengers 4 kamera arkası görüntüsüyle gerçek ortaya çıktı. Bu set görüntüsünde Gwyneth Paltrow’un üzerinde kadınsı hatlara sahip farklı bir zırh görünüyor. Rengi de tıpkı Rescue zırhı gibi mor ve gümüş renklerde. Bu sayede anlıyoruz ki Avengers 4 hakkındaki Pepper Potts söylentileri doğruymuş! Bakalım Pepper’ın kahramanlarımıza nasıl bir yardımı dokunacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları