reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yıldızının ağzından kaçırdığı detay

Avengers Endgame filminin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Bu etkinlik Marvel yıldızlarını bir araya getirirken enteresan bir detayın da ortaya çıkmasına vesile oldu.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Son bir senedir büyük bir merakla beklediğimiz Avengers Endgame’in vizyon tarihi geldi çattı. Sonunda Thanos’un zaferinden sonra kahramanlarımıza ne olduğunu ve onların yeni planını öğrenme fırsatı elde edeceğiz. Marvel bu süreçte filme dair detayları gizli tutmak için büyük çaba harcadı. Arada ufak sızıntılar yaşansa da, oyuncular genel olarak ağzını kapalı tutmayı başardı. Bu başarılı gidişatı bozan Pepper Potts karakterine hayat veren Gwyneth Paltrow oldu. Sevilen oyuncu Avengers Endgame’in galasında filmden bir sahneyi ağzından kaçırdı.

“Çekimler sırasında aklımıza kazınan bir an oldu. Bu gerçekten son gün müydü, emin değilim. Ancak hepimiz Atlanta’da güzel bir gölün etrafında toplandık. Herkesle bir arada olmak şahaneydi. Farklı filmlerin oyuncuları burada bir araya gelmişti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gwyneth Paltrow bu sözlerin hemen ardından yaptığı hatanın farkına vardı. Onun ağzından kaçan bu detay Avengers Endgame galasında çekilen görüntülerin dışında bırakıldı. Bahsi geçen sahne hikaye açısından oldukça önemli görünüyor. Gwyneth Paltrow’un bahsettiği bu anların büyük ihtimalle filmin sonunda yer alacağını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı