reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee

Marvel stüdyolarının Stan Lee sürprizi

Sevdiğimiz Marvel karakterlerinin yaratıcısı olan Stan Lee bir süre önce aramızdan ayrıldı. Marvel stüdyoları ise bu efsane ismi anmak için ufak bir sürpriz hazırlıyor.

Bildiğiniz gibi Stan Lee’nin Marvel çizgi romanlarından uyarlanan tüm filmlerde ufak bir sahneyle yer alması gelenek haline gelmişti. Öyle ki gelecekteki filmlerdeki sürpriz sahneler önden çekiliyor ve depolanıyordu. Fakat bu sahnelerin sonuncusuna Avengers Endgame ile birlikte şahit olacağız. Ardından Stan Lee sürprizleri tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alacak. Bunun yaşanmasından hemen önce Marvel stüdyoları oldukça tatlı bir sürpriz için harekete geçti. Entertainment Weekly‘e konuşan Kevin Feige bu sürprizi şu sözlerle özetledi:

“Bir video hazırlığı içindeydi. Bunu daha önce hiç yapmamıştık. Stan Lee’nin sürpriz sahnelerinin kamera arkasından elimizde olan tüm görüntüleri bir araya getiriyoruz. Onun vefat etmesi hepimiz için çok duygusal bir süreç oldu. Kamera arkası görüntülerini izlerken böyle bir şey yapabileceğimizi fark ettim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu gerçekten güzel bir fikir. Özellikle Marvel stüdyolarının elinde fazlasıyla görüntü olduğuna eminiz. Tüm Stan Lee hayranları da bu videoyu büyük bir merakla bekleyecek. Fakat şimdilik bu videonun ne zaman izleyicilerle paylaşılacağı belli değil. Tahminlerimiz Avengers Endgame sonrasında yayınlanacağı yönünde. Marvel hayranların ilgisinin kısa süreliğine de olsa farklı bir yere kaymasını istemeyecektir. Üstelik kahramanlarımızın hikayesinin tamamlanmasıyla Stan Lee sürpriz videosunun daha anlamlı bir hal alacağını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı