reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee

Avengers Endgame hayranlarını üzecek Stan Lee açıklaması

Bir süre önce hayata gözlerini yuman Stan Lee son sürpriz sahnesiyle Avengers Endgame filminde boy göstermişti. Bu filme dair üzücü bir yanın daha olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Marvel dünyasında okuduğumuz, izlediğimiz pek çok karakterin arkasında Stan Lee yer alıyor. Yazdığı hikayelerle ve yarattığı kahramanlarla yeni bir dünyanın kapısını aralayan Lee, Marvel‘ın ve çizgi roman dünyasının efsane isimlerinden biri. Fakat onu geçtiğimiz aylarda kaybettik. Bu üzücü gelişmenin ardından Avengers Endgame’in yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler çıkmış ve onu gelecekteki Marvel filmlerinde görmeyeceğimizi açıklamıştı. Son sürpriz sahnesini Avengers Endgame için çeken Stan Lee’nin gişe rekorları kıran filmi izleme fırsatının olmadığı ortaya çıktı. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige bu durumu şu sözlerle özetledi.

Marvel’dan Stan Lee açıklaması

“Stan filmlerin son versiyonunu beklemeyi ve sonucu galada izlemeyi tercih ediyordu. Bu yüzden maalesef Avengers Endgame filmini izleme şansı olmadı. Fakat sürpriz sahnesini çekmek için sete geldiği gün filme dair detayları öğrenmiş ve sahnesini öyle tamamlamıştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’nin açıklamasına bakılırsa Stan Lee, Avengers Endgame’de neler yaşanacağını biliyordu. Fakat olayları beyaz perdede görme fırsatı bulamamış oldu. Bu durum bizleri fazlasıyla üzse de, en azından karakterlerinin yaşayacaklarından haberdar olması içimizi bir nebze rahatlatıyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi