reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee

Avengers Endgame’deki Stan Lee sürprizinin kamera arkası

Avengers Endgame filminde Stan Lee ‘nin Marvel Sinematik Evreni’ndeki son sürpriz sahnesi yer alıyordu. Filmin yönetmenleri Russo kardeşler bu sahnenin kamera arkasından bir fotoğraf paylaştı.

Bildiğiniz gibi Stan Lee, Marvel dünyasındaki pek çok kahramanın yaratıcısı olan isim. Yarattığı süper kahramanlarla milyonlara ilham ve umut veren Lee, Marvel dünyasının efsanesi kabul ediliyor. Bu kahramanlar beyaz perdeye aktarılmaya başlandığından beri de her filmde ufak bir sahneyle yer alıyor. Onun sürpriz sahneleri izleyiciler tarafından büyük bir merakla takip ediliyordu. Fakat efsane ismin kısa bir süre önce hayata gözlerini yummasıyla birlikte bu gelenek son bulmak zorunda kaldı. Marvel stüdyolarından Russo kardeşlerin daha önce yaptığı açıklamalar sayesinde biliyoruz ki Stan Lee’yi gördüğümüz son film Avengers Endgame’di. Spider-Man Far From Home’dan itibaren Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başlamış olacak.

Stan Lee fotoğraflı uyarı

Avengers Endgame filmini yöneten Joe ve Anthony Russo, Stan Lee’nin son sürpriz sahnesinin kamera arkasından önemli bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafla birlikte filmi henüz izlemeyenlere saygı gösterilmesini istediklerini şu sözlerle ifade ettiler: “Spoiler yasağının kalkmış olması, diğer izleyicilere insani bir şekilde, olabildiğince saygılı davranmayacağımız, filmi henüz izlemeyenlere bile isteye her detayı anlatacağımız anlamına gelmiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette kimsenin seyir keyfini bile isteye kaçırmamak gerekiyor. Fakat öte yandan Avengers Endgame’in büyük bir kitle tarafından çoktan izlendiğini ve konuşulduğunu da göz ardı etmemek lazımç

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi