reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee Hawkeye

Marvel yıldızı Jeremy Renner’dan duygusal Stan Lee açıklaması

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine az bir zaman kala aklımıza gelen önemli bir isim de bu dünyanın yaratıcısı Stan Lee. Hawkeye karakterine hayat veren Jeremy Renner ise kendisine yöneltilen soru üzerine oldukça duygusal bir açıklamaya imza attı.

Bilmeyen yoktur ancak Marvel çizgi romanlarında gördüğümüz karakterlerin büyük bir kısmı Stan Lee’nin elinden çıktı. Bu sebeple efsane isim Marvel çizgi romanlarından uyarlanan tüm yapımlarda bir şekilde karşımıza çıkıyordu. Russo kardeşlerin açıklamasıyla birlikte öğrendik ki onu sürpriz şekilde göreceğimiz son film Avengers Endgame olacak. Uzun zamandır beklenen bu film aynı zamanda Marvel’ın on bir senedir kurduğu hikayeyi de sonlandıracak. Herkes “keşke bu filmi Stan Lee de izleyebilseydi” diye düşünüyor. Görünen o ki Hawkeye karakterine hayat veren Jeremy Renner da aynı hisleri paylaşıyor. Fakat o bizden çok daha optimistik bir yaklaşıma sahip. Sevilen oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine şu sözleri sarf etti: “Stan Lee de Avengers Endgame’i seyredecek. Kesinlikle izleyecek. Çünkü o hepimizde bir parça bıraktı. Bu sayede filmi bizlerle birlikte izliyor olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stan Lee belki Avengers Endgame’i izleyemeyecek ancak onun yarattığı bu evren dünyanın dört bir yanından milyonlarca insan tarafından izlenecek. Büyük ihtimalle de uzun yıllar kırılamayacak bir gişe rekoruna imza atacak.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı