reklamı kapat

POPÜLER

Hawkeye Jeremy Renner Avengers 4

Hawkeye’ın yıldızı Jeremy Renner’dan heyecanlandıran Avengers 4 sözleri

Avengers Infinity War’da ortalarda olmayan Hawkeye karakterini canlandıran Jeremy Renner heyecan verici bir açıklamaya imza attı. Onun Avengers 4 hakkındaki sözleri “fragman yakında geliyor” şeklinde yorumlandı.

Hawkeye dönüyor

Eğer Marvel Sinematik Evreni‘ni yakından takip ediyorsanız, Avengers 4’ün fragman bekleyişinin uzun zamandır devam ettiğini söylememize bile gerek yok. Avengers Infinity War‘dan bu yana Avengers 4’e dair yeni bilgilerin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Ama ortada fragman olmadığı gibi filmin adı veya yeni bir fotoğraf da yok. Bu da Marvel hayranlarının iyice meraklanmasına ve hatta agresifleşmesine neden oluyor. Fakat Hawkeye karakterine hayat veren Jeremy Renner‘ın sözleri bekleyişin bitmek üzere olduğuna işaret ediyor.

Jeremy Renner geçtiğimiz günlerde Tokyo Comic Con kapsamında bir etkinliğe katıldı. Onun sarf ettiği sözler Twitter kullanıcısı zenjiro2 tarafından kayıt altına alındı. Konu Avengers 4’e geldiğinde ise şu sözleri sarf etti: “Avengers 4’ten ufak bir parçayı birkaç gün içinde göreceğiz. Neler olduğunu sizlere söyleMEMEK için sabırsızlanıyorum. Çünkü size hiçbir şey söyleyemem.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son zamanlarda internette Avengers 4‘ün fragmanının bu hafta içinde çıkacağı iddiası dolaşıyordu. Hawkeye ile beyaz perdede göreceğimiz Jeremy Renner’ın sözlerine bakılırsa bu söylentiler gerçek olabilir!

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı