reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Hawkeye

Hawkeye sessizliğini Avengers 4 için bozdu

Geçtiğimiz aylarda izleyici karşısına çıkan Marvel filmi Avenger Infinity War çok konuşuldu. En fazla konuşulan karakterlerden biri de filmde görünmeyen Hawkeye olmuştu. Avengers 4’te geri döneceğini bildiğimiz Jeremy Renner sonunda sessizliğini bozdu.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da iki kahramanın eksikliği dikkat çekiyordu. Bunlardan biri Ant-Man diğeri ise Hawkeye‘dı. İkisinin de yokluğu Captain America Civil War sonrası aldıkları ev hapsiyle açıklandı. Fakat ardından Clint Barton‘ın Avengers 4’te çok önemli bir rolü olacağı ifade edildi. Dolayısıyla Marvel sevenler bu rolün ne olacağını merak etmeye başladı. Şimdi Avengers 4 bekleyişi devam ederken Hawkeye’ın hikaye içindeki rolü hakkında pek çok iddia bulunuyor.

Herkes neler olacak diye merak ederken Jeremy Renner aylar süren sessizliğini bozdu. Kendi Instagram hesabı üzerinden Clint Barton’ın bir fotoğrafını paylaştı. Altına da “İçimde bir his var, yakında yeniden kostümümü giymem gerekebilir” diye not düştü. Etiketlerde ise “arkadaşlarımı özledim” ve “ailemi seviyorum” gibi detaylara yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu paylaşımı ardından Hawkeye’a dair merakımız iyice körüklendi. Fakat henüz ismi bile açıklanmayan film için 3 Mayıs 2019‘a kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası