reklamı kapat

POPÜLER

hawkeye marvel

Marvel yeni solo projeler için gözünü Hawkeye’a dikti

Avengers Infinity War’da göremediğimiz, Avengers 4‘te büyük bir rolü olmasını beklediğimiz Hawkeye yakında solo projesiyle karşımıza çıkabilir.

Hawkeye ön plana çıkmaya hazırlanıyor

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Marvel pek çok yeni projeye el atıyor. Solo Black Widow filminin ardından Scarlet Witch ve Loki‘nin kendi dizileriyle boy göstereceği belli olmuştu. Stüdyonun hedefindeki son karakter ise Hawkeye gibi görünüyor. Marvel hayranlarına hitap eden MCU Cosmic sitesinin haberine göre Hawkeye yakın gelecekte solo projesiyle karşımıza çıkabilir. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige‘nin bu karakteri ele alacak bir yapım için teşvikte bulunduğu ifade ediliyor. Ancak Clint Barton‘ın maceralarını dizi olarak mı, yoksa film olarak mı seyredeceğiz, işte o belli değil.

Disney‘in Netflix’e rakip olması planlanan bir internet platformu hazırlığında olduğu biliniyor. Hatta Scarlet Witch ve Loki dizileri de bu platformda izleyici karşısına çıkacak. Henüz ortada bir proje olmadığından hazırlanan hikaye bu platform üzerinden dizi formatında boy gösterebilir. Öte yandan tıpkı Scarlett Johansson’ın solo Black Widow projesi gibi bir filme dönüştürülebilir. Bu detayların yakın gelecekte belli olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Hawkeye’ın Kate Bishop‘u kahraman olmak üzere yetiştirdiği hikayenin dizi olarak karşımıza gelmesi oldukça enteresan olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları