reklamı kapat

POPÜLER

Hawkeye

Marvel stüdyolarında yaşanan Hawkeye projesi problemi

Marvel stüdyoları yakında Hawkeye odaklı bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu proje konusunda perde arkasında önemli bir değişim yaşandığı ortaya çıktı. Bu da Jeremy Renner sayesinde mümkün oldu.

Yakında kullanıma açılacak olan Disney+ pek çok yeni Marvel dizisine ev sahipliği yapacak. Bunlardan biri de başrolünde Jeremy Renner’ın yer alacağı Hawkeye dizisi olacak. Ona bu hikayede Kate Bishop karakterinin eşlik edeceği düşünülüyor. Hawkeye’ın Kate Bishop‘u eğitip yerine geçecek isim haline getireceği tahmin ediliyor. Bu sebeple merakla beklenen bir çizgi roman uyarlaması olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu projenin hayata geçirilmesi Jeremy Renner’ın koşul değişikliklerini kabul etmesiyle mümkün oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hawkeye dizisinin önündeki tek engel

Bloomberg‘in haberine göre Jeremy Renner’ın sözleşmesinin tamamlanması için sadece bir film daha çekmesi gerekiyordu. Onu son bir film yerine yeni bir dizide oynamaya ikna etmek ise Marvel’ın çekindiği konulardan biriydi. Kevin Feige‘nin teklifin kabul görmeyeceği konusunda endişe duyduğu ancak Jeremy Renner’ın tek bir filmle sözleşmesini sonlandırmak yerine mini dizi çekme fikrini kabul ettiği söyleniyor. Eğer o bu değişimi kabul etmeseydi Hawkeye’ın hikayesi yarıda kalabilirdi. Bu sayede Kate Bishop’u kendi yerine yetiştirip izleyicilere veda etme fırsatı olacak.

öte yandan Jeremy Renner’ın sözleşmesinin diziyle birlikte tamamlanıyor olması Kate Bishop’un yeni Avengers üyelerinden biri olacağı tahminlerini destekliyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi