reklamı kapat

POPÜLER

Hawkeye

Marvel stüdyolarının yeni sorunu: Hawkeye oyuncu değişikliği yolda

Marvel stüdyoları geçtiğimiz günlerde yeni bir sorunla karşı karşıya kaldı. Bunun nedeni ise Hawkeye karakterine hayat veren Jeremy Renner hakkında ortaya çıkan detaylar.

Öncelikle son zamanlarda gündeme oturan olaylardan bahsedelim. Jeremy Renner, Kanadalı oyuncu Sonni Pacheco ile evliydi ve ikili geçtiğimiz senelerde ayrılık kararı aldı. Çiftin aynı zamanda Ava isminde altı yaşında bir kızı bulunuyor. Sonni Pacheco çocuğunun velayetini almak istiyor. Jeremy Renner‘ın da onunla kontrollü bir şekilde görüşmesini istiyor. Bu süreç devam ederken oyuncunun geçtiğimiz senelerde ayrılık ve velayet sürecinde yaptıkları ortaya çıktı. Oyuncunun eski eşini ölümle tehdit ettiği, ardında kendini de öldüreceğine dair tehditler savurduğu mahkeme tutanaklarıyla ortaya çıktı. Oyuncunun kendi ağzına silah dayadığı, sonra bu silahı kızı Ava‘nın da olduğu bir ortamda ateşlediği öğrenildi. Geçtiğimiz sene Jeremy Renner’ın “eski eşini ortadan kaldırmak istediğine” dair konuşmalarda bulunduğu, bunun çocuklarının bakıcısı tarafından duyulduğu anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel’ın Hawkeye problemi

Marvel ve çatısı altında yer aldığı Disney, ailevi değerlere fazlasıyla önem vermesiyle tanınıyor. Sırf bu sebepten Guardians of the Galaxy’nin yönetmeni James Gunn seneler önce yaptığı uygunsuz şakalar yüzünden işinden olmuştu. Daha sonra işe alınsa da, bunun en büyük sebebi hatasının hayati olmaması ve kendisinin pişmanlık duymasıydı. Ailesini ölümle tehdit eden Jeremy Renner ise bambaşka bir vaka. İzleyicilerin büyük bir kısmı Marvel stüdyolarının onunla yollarını ayırmasını istiyor. Bunu zorlaştıran ise bir süre önce duyurulan Hawkeye dizisi. Bu sorun doğrultusunda Marvel’ın ya bu projeyi iptal etmesi gerekecek ya da Jeremy Renner’ın yerine başka bir oyuncuyla anlaşılacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı