reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm Negan

The Walking Dead 10. sezon 4. bölümdeki Negan sürprizi

Geçtiğimiz pazar günü ekrana gelen The Walking Dead 10. sezon 4. bölümde herkesi şaşırtan bir Negan gelişmesi yaşandı. Yaşananların ardından dizinin ne şekilde devam edeceği büyük merak konusu.

Sezonun dördüncü bölümü Silence the Whisperers ismiyle karşımıza çıktı. Bölüm öncesinde uzun zamandır tutuklu olan Negan’ın zaman zaman dışarı çıkmasına şahit olduk. Elbette bu serbest kaldığı anlamına gelmiyordu. Aksine tutuklu kaldığı sürenin bir kısmını topluluk içindeki iş yüküne destek olarak geçiriyordu. Ancak Negan elbette bu fırsatı kendi lehine kullanmak için büyük çaba harcadı. Asıl gelişme Silence the Whisperers bölümünde yaşandı. Yakın zamanda Alexandria topluluğuna dahil olan Margo, Alfred ve Alex’in saldırısı işleri değiştirdi. Üçlü Lydia’ya saldırdı ancak onu Negan kurtardı. Bu mücadele sırasında Negan’ın yanlışlıkla Margo‘yu öldürdüğünü gördük. Bu suçun ardından konsey Negan’ın yeniden hapse kapatılmasına karar verdi. Artık iş için de olsa dışarı çıkması söz konusu olmayacaktı. Tam karakterin geleceği zora girdi derken beklenmedik bir gelişme yaşandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Negan artık serbest

Kim olduğunu bilmediğimiz gizemli bir karakter Negan’ın hapisten kaçmasına yardımcı oldu. Böylece Jeffrey Dean Morgan‘ın karakteri uzun bir aranın ardından özgürlüğüne kavuşmuş oldu. Gelecek bölüm için paylaşılan tanıtıma bakılırsa çok yakında onun kaçmasına yardımcı olan karakterle tanışacağız. Olayların bu noktadan sonra nasıl ilerleyeceği ise büyük bir merak konusu.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 10. sezon 5. bölüm tanıtım filmi