reklamı kapat

POPÜLER

Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro (2019) tanıtıldı; işte fiyat ile detaylar
Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro (2019) tanıtıldı; işte fiyat ile detaylar

Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro (2019) tanıtıldı; işte fiyat ile detaylar

Gelişmiş Android TV kutuları Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro (2019) resmi olarak tanıtıldı. İşte modelleri fiyatları ve tüm özellikleri.

2019 model Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro, oldukça dikkat çeken birer Android TV kutusu olarak karşımızda bulunuyor. Burada ilk olarak normal Shield TV (2019) ile başlayalım. Oldukça ufak silindirik bir gövdesi bulunan ürün, 149 dolar başlangıç fiyatına sahip. Giriş seviyesine konumlandırılan cihaz, yeni Tegra X1+ işlemcisiyle yerini aldığı modelden yüzde 25 daha yüksek performans getiriyor. Televizyonunuzu Android işletim sistemiyle çok daha akıllı hale getiren ürün, beraberinde köşeli bir dahili Netflix tuşuna sahip kumanda ile geliyor. Boyutu gereği televizyonların arkasında kötü görünmeyen model, Tegra X1+ ile yapay zekayı kullanarak 720P ya da 1080p 30 fps videoları 4K çözünürlüğe yükseltebiliyor. Bu yükseltme teknolojisinin Netflix, Amazon Prime Video, Hulu ve YouTube gibi servislerden aktif olarak çalıştığı söyleniyor. Dolby Vision HDR ve Dolby Atmos destekleri olan cihaz, 8 GB dahili depolamaya, microSD yuvasına, 2 GB RAM’e ve 802.11ac Wi-Fi desteğine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nvidia Shield TV ve Shield TV Pro (2019) yurt dışında ses getirecek cihazlar

Shield TV Pro 2019 ise isminde de geçtiği üzere daha güçlü bir cihaz. 199 dolar fiyatı bulunan model, normal cihazdan farklı olarak film ve dizi yanında oyun için de ideal. Yerini aldığı sürüm ile aynı gövde tasarımına sahip cihaz, 3 GB RAM + 16 GB depolamaya sahip. Güçlü Android TV oyunları yanında GeForce Now üstünden büyük oyunları sorunsuz çalıştırabilen ürün,, bünyesinde 2 adet USB-C portu taşıyor. direkt olarak Twitch‘e yayın desteği ilginç görünen ürün, gücünü Tegra X1+ işlemciden alıyor ve yine HD içerikleri yapay zeka ile 4K’ya çıkartabiliyor. Dolby Vision HDR ve Dolby Atmos destekleri olan cihaz, diğer model ile ortak olarak Google Assistant ile geliyor ve kumanda yanında oyuna özel bir kontrolcüsü de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Oyun dünyasının geleceğine merhaba deyin