reklamı kapat

POPÜLER

negan

The Walking Dead 10. sezona heyecan katan Negan hamlesi

Son zamanlarda büyük kayıplar yaşayan The Walking Dead onuncu sezonda heyecanı Negan hamlesiyle artırmaya çalışıyor. Bu karar şimdilik işe yarayabilir gibi görünüyor.

Advertisement

The Walking Dead’in reyting problemleri çektiğini artık bilmeyen kalmadı. Bu sorun özellikle sekizinci sezondan itibaren görmezden gelinemeyecek bir hal almıştı. Ekip hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmeye çalışsa da, kan kaybı ufak ufak başladı. Başrol oyuncularının diziden farklı sebeplerden ayrılmasından sonra ekip hikayede radikal değişiklikler yapmayı denedi. Arka arkaya yapılan zaman atlamalarıyla hikayeye heyecan katmak için çaba harcandı. Fakat bu hamlelerin hiçbiri gidişatı değiştirmeyi başaramadı. Oyuncular teker teker ayrılık kararı alırken The Walking Dead’i kurtaracak isim Negan olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead son bölümündeki Negan kararı

Dizinin iki hafta önceki bölümünde Jeffrey Dean Morgan’ın hayat verdiği Negan’ın hapisten kaçmasına şahit olduk. Birileri onun kaçmasına yardımcı oldu. What It Always Is isimli bölümde Negan ve Brandon‘ın hikayesini seyrettik. Negan’a hayran olan Brandon onu bulmayı başarıyor ve eşyalarını ona veriyor. Ardından Negan’ın bir anne ve oğluna yardımcı olmak istediğine ancak Brandon yüzünden başarısız olduğuna şahit oluyoruz. Bu noktada Negan deri ceketini ve beyzbol sopasını eline alarak eski haline geri dönme kararı alıyor. Onun bu kararı The Walking Dead’in hikayesini büyük ölçüde etkileyebilir. Elbette bu tamamen yazarların hikayeyi nasıl ele alacağına bağlı. Eğer hayranların istekleri dikkate alınırsa dizi için yeni bir başlangıç sağlanabilir.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 5. bölüm tanıtım filmi