reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezon hakkında ilk ipucu

Yakında onuncu sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan The Walking Dead yeni ipuçlarıyla karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda heyecan uyandıran gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor.

The Walking Dead’in son zamanlarda ciddi problemler yaşadığını bilmeyen kalmadı. Başrol oyuncuları arasında yer alan Andrew Lincoln ve Lauren Cohan diziden ayrıldı. Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira’nın da onuncu sezonun ardından diziden ayrılacağını biliyoruz. Kısacası dizide ciddi kayıplar yaşanıyor. Bunun bir şekilde hikaye açısından toparlaması gerekiyor. Onuncu sezonun şaşırtıcı gelişmelerinden biri de Jeffrey Dean Morgan‘ın canlandırdığı Negan odaklı olacak.

The Walking Dead 10. sezondaki Negan planı

Bildiğiniz gibi dizinin en etkileyici kötülerinden biri olan Negan büyük bir mücadelenin ardından yakalandı ve hapsedildi. Kahramanlarımız kendileri için ideal bir topluluk inşa etmeye çalışırken o parmaklıkların arkasındaydı. Ara ara gördüğümüz bu karakter onuncu sezonda farklı bir rol üstlenecek. Dizinin baş yazarı Angela Kang, Negan planlarını şu sözlerle özetledi: “Bir sene boyuncu Negan’ı hücrede tuttuk. Onun kahramanca bir şekilde Judith’i kurtarmasının ardından insanlar Negan’ın sadece bir hücrede kapalı olduğunu fark etti. Onun elleri kelepçeli değildi. Bir yere bağlanmış değildi. Şimdi Negan’a ne olacağını göreceğimiz sürece geldik. Negan’ın artık serbest kalmasını isteyenlerin bu sezondan memnun kalacağını düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım The Walking Dead yazarlarının Negan planları izleyicileri heyecanlandırmaya yetecek mi? Çünkü diziden ayrılan oyuncuların ardından hikayeye heyecan katmak için bir şeyler yapılması gerekiyor.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı