reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezondan ilk görsel

En çok konuşulan yabancı dizi olarak hiç gündemden düşmeyen The Walking Dead sonunda onuncu sezondan ilk görselle karşımıza çıkıyor.Bu fotoğrafın odağında Michonne karakteri yer alıyor.

Robert Kirkman’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan The Walking Dead’in iyi veya kötü, bir şekilde mutlaka gündemde kendine yer bulduğunu biliyoruz. Son zamanda dizinin gündeme gelişi genelde olumsuz gelişmelerden kaynaklıydı. Reytinglerdeki ciddi düşüşler ve izleyicilerin eleştirileri bu noktada ilk sırada yer alıyordu. Ardından Andrew Lincoln ve Lauren Cohan gibi başrol oyuncularının diziden ayrılmasıyla işler daha kritik bir hal aldı. Buna rağmen AMC kanalı The Walking Dead’e onuncu sezon onayı verdi. Hayranlar şimdi hikayenin nasıl devam ettirileceğini merak ediyor. Paylaşılan onuncu sezon fotoğrafı da bu noktada ilk ipuçlarına sahip diyebiliriz.

Yeni The Walking Dead vedası

Entertainment Weekly tarafından paylaşılan fotoğrafta Michonne karakterini görüyoruz. Danai Gurira’nın hayat verdiği karakter yeni sezonun odakları arasında yer alacak. Bunun nedeni Danai Gurira’nın da diziden ayrılma kararı almış olması. Kısacası onuncu sezonda Michonne’un hikayesinin nasıl sonlanacağına şahit olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası tüm başrol oyuncuları birer birer diziden ayrılırken The Walking Dead ‘i devam ettirmek nasıl mümkün olacak, bilmiyoruz. Pek çok izleyici artık dizinin bitme zamanının geldiğine inanıyor. Buna rağmen ekip inatla hikayeyi sürdürmeye çalışıyor. Bu mücadelenin ne zaman son bulacağını fazlasıyla merak ediyoruz.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı