reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 11. sezon

Erken gelen The Walking Dead 11. sezon müjdesi

Daha onuncu sezonu yeni başlayan The Walking Dead 11. sezon müjdesi ile karşımıza çıkıyor. Bu dünyanın yakın gelecekte ekranları terk etmeyeceği böylece netlik kazanmış oluyor.

Robert Kirkman tarafından yaratılan The Walking Dead’in evreni her geçen gün genişliyor. Çizgi roman son bulsa da, ana seri tam gaz devam ediyor. Bunun yanında Fear The Walking Dead’i ve henüz ismi açıklanmayan yeni dizi projesini görüyoruz. Bu evren giderek dallanıp budaklanıyor diyebiliriz. Hatta yakın gelecekte farklı alanlarda yeni duyurular gelebilir. En azından daha önceden yapılan açıklamalar buna işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 11. sezon açıklaması

Öte yandan her şeyi başlatan The Walking Dead’di diyebiliriz. Dokuzuncu sezondan bu yana yaşanan reyting düşüşleri ardından pek çok başrol oyuncusu hikayeden ayrılma kararı aldı. Bunun son halkası da Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira olacak. Ancak ana dizide yaşanan olumsuzluklar ise bu süreci henüz etkilemiyor gibi görünüyor. AMC kanalı yaptığı açıklamayla birlikte daha onuncu sezonu yeni başlayan The Walking Dead’in on birinci sezonuyla ekran macerasına devam edeceğini açıkladı. Bu duyurunun tahmin ettiğimizden daha erken bir şekilde gelmesi herkesi şaşırttı. İzleyiciler ise ikiye bölünmüş durumda. Kimileri maceranın devam edecek olmasından ötürü mutlu. Artık seriyi düzenli takip etmeyi bırakanlar ise hikayenin bitirilmesi için ideal zamanın çoktan geçtiğine inanıyor. Buna rağmen yaşanan ayrılıklardan sonra herkes final kararı bekliyordu diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı