reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead 9. sezonundan ilk fotoğraflar

The Walking Dead‘in merakla beklenen dokuzuncu sezonu için çalışmalar tam gaz devam ediyor. Yeni bölümlerden ilk fotoğraflar da sonunda gün yüzüne çıktı. Bu fotoğraflarda zaman atlaması net bir şekilde görülüyor.

Bildiğiniz gibi sekizinci sezonda ciddi bir reyting kaybı yaşanan The Walking Dead’de değişim rüzgarları esiyor. İzleyicilerin uzun zamandır beklediği değişiklik önce ekip içinde başladı. Baş yazarlık görevini artık Angela Kang üstleniyor. Ardından hikaye içinde zaman atlaması yapılacağı ortaya çıktı. Henüz tam olarak ne kadar zaman geçeceğini bilmiyoruz fakat dünyanın çok daha zorlu bir yer haline geldiği net bir şekilde belli oluyor.

Aradan geçen zamanla Rick Grimes‘ın tarzı değişiyor. Biraz da olsa oğlu Carl‘ın kaybını kabulleniyor. Kullanılabilir kaynakların sayısında da ciddi bir azalma söz konusu. Artık araba ve benzin bulunamadığı için at arabalarına geri dönülmüş durumda. Benzer bir durum aydınlatma için de geçerli. Fakat değişimlerim tamamı dünyanın daha zalim bir yer haline gelmesiyle bağlantılı değil. Olumlu sayılabilecek gelişmeler de var. Örneğin Ezekiel ve Carol artık birlikte. Paylaşılan fotoğraflardan birinde ikilinin yakınlığı bu gerçeği net bir şekilde ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz The Walking Dead‘in ne zaman ekrana döneceği belli değil. Yeni paylaşılan fotoğrafları da haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı