reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon ne zaman devam edecek?

Düşen reytinglerine rağmen televizyonun en çok konuşulan dizileri arasında yer alan The Walking Dead 9. sezon bölümlerine verdi. Peki yeni bölümler ne zaman ekrana gelmeye başlayacak?

The Walking Dead 9. sezon dönüşü

The Walking Dead’in yayıncılığını üstlenen AMC kanalı henüz yeni bölümlerin yayın tarihini açıklamadı. Fakat dizi genel olarak belli bir düzeni takip ediyor. Örneğin yeni sezon ekim ayı içinde başlıyor. Kasım ayının son haftası veya aralık ayının başında sezon arası veriliyor. Bu ara da genelde şubat ayında son buluyor. Bu sebeple The Walking Dead’in kalan bölümleriyle şubat ayında ekrana döneceği tahmin ediliyor. Öte yandan dokuzuncu sezon çekimlerinin tamamlandığını biliyoruz. Bu da dizinin yaşanacak herhangi bir olumsuzluk sebebiyle ertelenme ihtimalinin önüne geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtıma baktığımız zaman olay örgüsünün yoğunlukla yeni düşmana odaklandığını görüyoruz. Sezon arası finalinde yaşananlardan dolayı artık herkes bu düşmandan haberdar. Kahramanlarımız yeniden bir araya gelip bu yeni gruba karşı mücadele vermeye başlıyor gibi görünüyor. Carol birilerine “Bu son şansımız olabilir” diyor. “Eğer Kingdom düşerse Alexandria’nın ayakta kalması ne ifade ediyor?” sorusuna Michonne‘dan “Alexandria’nın ayakta kalacağı anlamına geliyor” yanıtı geliyor. Kısacası The Walking Dead 9. sezon bölümleriyle şaşırtmayı sürdürecek gibi görünüyor.