reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s için çok ilginç ekran detayı

Son dönemde gündemden düşmeyen Samsung Galaxy A8s için ilginç bir detay ortaya çıktı. Bu detay modelin delikli ekranından geliyor.

2019’un başında resmi olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Samsung Galaxy A8s, bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Bunun arkasında ise modelde kullanılacak delikli ekran yer alıyor. Bünyesinde bir ekran deliği taşıyan ilk telefon olacak cihaz, bu sayede kızak kullanmadan çerçeveleri neredeyse sıfırlamaya hazırlanıyor. Ekran deliği içerisinde ön kamerayı barındıracak telefon, burada Samsung’un tanıttığı Infinity O isimli bir ekran üzerine kuruluyor. Ancak bu ekran beklendiği gibi Samsung Display‘den gelmiyor. Sağlam kaynaklara göre modelde kullanılacak ekranı direkt olarak Çin merkezli BOE firması üretiyor. Huawei’nin Mate ailesine de ekran üreten firma, Samsung Galaxy A8s modelini de kendisine bağlamış gibi görünüyor. Dediğimiz gibi şirketin bu hamlesi gerçekten ilginç karşılanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A8s hakkındaki diğer bilgiler şöyle

Arkasında Galaxy A7 gibi üçlü kamera sistemi yer alacak denilen model, gücünü Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 3.000 mAh pile ile karşımıza çıkacağı açıklanan telefon, 128 GB dahili depolama seçeneği de sunuyor. Arkasının cam olduğu söylenen ve bu açıdan kablosuz şarj desteğiyle geleceği söylenen model, orta seviyede oldukça dikkat çekecek izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu