reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s

Ekran deliği ön planda; işte en gerçekçi Samsung Galaxy A8s konsepti

Samsung Galaxy A8s, özellikle taşıdığı söylenen ekran deliğiyle dikkat çekiyor. Peki bu model tam olarak nasıl görünecek?

2019 Ocak ayında resmi olarak lanse edileceği belirtilen Samsung Galaxy A8s, Infinity O isimli bir ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran bünyesinde bir delik taşıyor ve bu delik içerisinde de ön kamera yer alıyor. Bu sayede kızaksız ve çentiksiz olarak çerçeveleri sıfırlayan telefon, gerçek parça sızıntılarından hazırlanan konsepte bakılırsa oldukça güzel duruyor. Sadece çok ince bir alt çerçeveye sahip olacağı belirtilen model, parmak izi sensörünü de arkasında taşıyor. Arkasında Galaxy A7 gibi üçlü kamera sistemi yer alacak denilen model, gücünü Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 3.000 mAh pile ile karşımıza çıkacak denilen telefon, 128 GB dahili depolama seçeneği de sunuyor. Arkasının cam olduğu tahmin edilen ve bu açıdan kablosuz şarj desteğiyle geleceği söylenen model, orta seviyede oldukça dikkat çekecek izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s merak ediliyor

Tasarımsal olarak dikkat çeken telefonun, uygun fiyat etiketiyle ciddi bir satış rakamına ulaşabileceği tahmin ediliyor. Benzer ekran teknolojisini Galaxy S10 modeline de koyacak denilen firma, bir de 2019’da tanıtmak üzere katlanabilir akıllı telefon Galaxy F üzerinde çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Delikli yanında çift çentikli bir akıllı telefon da var