reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s

Ekran delikli Samsung Galaxy A8s sağlamlık testinde [Video]

Galaxy S10 ailesi öncesinde ekran deliğini benimseyen Samsung Galaxy A8s, EverythingApplePro tarafından sağlamlık testine sokuldu.

Samsung Galaxy A8s, entegre ön kameraya sahip Infinity-O ekranı (6,4 inç 1080×2340 piksel IPS LCD) ile dikkatleri üzerine çeken bir akıllı telefon. Sadece Çin pazarında satılan model, sağlamlık testi öncesinde EverythingApplePro tarafından kısa bir ön incelemeden de geçiyor. Telefonun ön kamerası için yazılımsal bir altyapı olmadığını belirten kanal, bu açıdan modeli pek beğenmemiş gibi görünüyor. Şimdi gelelim haberimizin ana konusuna yani Samsung Galaxy A8s’in ne kadar sağlam olduğuna. Yapılan birçok düşme testine bakılırsa telefon oldukça sağlam bir gövdeye sahip. Malzeme kalitesi ve gövde sağlamlığı açısından özenle hazırlandığı görülen model, Elon Musk’ın alev silahından bile sağ çıkmayı başarıyor. Kutusundan ekran filmi takılı olarak gelen telefon, bir kılıfa ihtiyaç duymuyor gibi duruyor. Model Çin dışında Samsung A9 Pro (2019) adıyla satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A8s teknik detaylarına bakarsak

Model gücünü Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. Kutusundan üzücü şekilde Android 8.1 Oreo ile çıkan telefon, grafik tarafında Adreno 616 kullanıyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan Samsung Galaxy A8s, arkasında üçlü kamera sistemi barındırıyor. Burada 24 megapiksel F1.7 + 10 megapiksel F2.4 + 5 megapiksel F2.2. kurulumu bizleri karşılıyor. Önünde 24 megapiksel F2.0 kamera bulunan telefon, 3.400 mAh pile sahip.