reklamı kapat

POPÜLER

2020 Subaru Legacy

Dev ekranlı otomobil: 2020 Subaru Legacy [İlk bakış]

Teknolojinin gelişmesi ile beraber otomobil üreticileri analog kontrol sistemlerini terk ediyor. 2020 Subaru Legacy bu durumun son örneği olarak ön konsolunu büyük bir ekranla kapladı bile.

Subaru, 9 Şubat 2019’da kapıları açacak Chicago Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor. Marka, ilk kez halka gösterilecek olan yeni Legacy’nin teaser görüntüsünü paylaştı. Bizi kokpitte küçük bir yolculuğa çıkaran fotoğraf sayesinde otomobilin sahip olacağı donanımları da tahmin edebiliyoruz. Tamamen dokunmatik olarak çıkması beklenen ekran Benim Subarum sisteminin de en güncel halini taşıyacak. Detaylara indiğimizde klima kontrollerinin ekranın en aşağısına konumlandırıldığını görüyoruz. Böylece ekran gözümüze daha da büyük geliyor. Ortadaki havalandırma kanallarının dikey bir tasarıma sahip olduğunu da görebiliyoruz. Kontrol panelinin geri kalan kısmı deriye sarılmış ancak bu muhtemelen en yüksek donanımlı model olacaktır. Ekranın en aşağısına indiğimizde ise USB ve AUX girişleri mevcut. Vites kolunun hemen yanında ise görünüm yazan bir tuş mevcut. Bu tuşun işlevini henüz bilmesekte park sensörlerini aktif hale getirmek için kullanılıyor olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7. nesil Legacy, Forester ve Impreza ile de ortak noktalar taşıyor. Bu modellerde olduğu gibi Legacy de ileride elektrikli versiyonuna uygun altyapıda üretiliyor. Merak edilen diğer bir konu ise kaputun altında. 2.4 litrelik atmosferik motor ile bizleri karşılayacağı düşünülen Legacy, şanzıman konusunda CVT’den vazgeçmiyor.

İlginizi çekebilir

Gelmiş geçmiş en hızlı 5 Porsche