reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s

Devrimsel model Samsung Galaxy A8s hakkında dikkat çeken yeni bilgiler

Samsung‘un devrimsel akıllı telefonu Galaxy A8s için yeni bilgiler ortaya çıktı. Tasarımıyla fark yaratacak Samsung Galaxy A8s, önemli bir eksiğe sahip olacak.

2019 Ocak ayında resmi olarak lanse edileceği belirtilen Samsung Galaxy A8s, dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Bunun arkasında da telefonun tasarımı yer alıyor. Üstü kapalı açıklamalara göre bu modelin ekranında ön kamera için bir delik yer alıyor. Bu yeni tasarım tercihini ilk kullanan firma olacağı söylenen Samsung, bu sayede inanılmaz ince çerçeveleri çentiksiz ve sürgüsüz olarak sunacak deniyor. Aşağıdaki ekran koruyucusuna göre merkeze yerleştirilecek ön kamera deliği, çentik kadar tepki çekmeyecek gibi duruyor. Bazı kaynaklara göre Samsung Galaxy A8s gücünü Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. Arkasında Galaxy A7 gibi üçlü bir kamera sisteminin olabileceği belirtilen akıllı telefon, 3.000 mAh pile ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Yeni kaynaklara göre ekrana entegre parmak izi teknolojisine sahip olmayacak telefon, bu açıdan biraz üzüyor. Ancak parmak izi sensörünün arkada olmasını çoğu kişi oldukça beğeniyor. Yani bu bir eksik olarak nitelendirilmiyor.

Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s öne çıkabilir mi?

Çentiksiz ve çerçevesiz bir orta seviye modelin öne çıkmaması için hiçbir neden bulunmuyor. Eğer fiyatı uygun olursa çok dikkat çekebilir denilen telefon, gerçekten merakla bekleniyor. 2019 Ocak ayında firmadan daha çok merak edilen Galaxy S10 ailesi de geliyor. Bu modellerde ekrana entegre parmak izi teknolojisinin yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni karma gerçeklik başlığı