reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s

Ekran delikli Samsung Galaxy A8s için yeni sızıntı

Son dönemde sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy A8s için yeni bir sızıntı daha yapıldı. Model bir ilke imza atmaya geliyor.

2019 Ocak ayında resmi olarak lanse edileceği belirtilen Samsung Galaxy A8s, dediğimiz gibi sürekli olarak gündeme geliyor. Bunun arkasında ise modelin bünyesinde bir ekran deliği taşıyan ilk telefon olacak olmasından kaynaklanıyor. Merak edilen akıllı telefon burada Infinity O isimli bir ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda yer alan delik, içerisinde ön kamerayı taşıyor. Bu sayede kızaksız ve çentiksiz olarak çerçeveleri sıfırlayan telefon, aşağıdaki son sızıntının da kanıtladığı üzere bahsettiğimiz deli sol üst tarafında taşıyor. Hazırlanan konseptlerden farklı olarak biraz büyük olan delik, yine de çentiklere nazaran daha güzel görünüyor. Alt çerçevesi de oldukça ince tutulan Samsung Galaxy A8s, Galaxy S10 ailesinin tasarımı hakkında da ipucu veriyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s hakkında başka neler biliyoruz?

Arkasında Galaxy A7 gibi üçlü kamera sistemi yer alacak denilen model, gücünü Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 3.000 mAh pile ile karşımıza çıkacak denilen telefon, 128 GB dahili depolama seçeneği de sunuyor. Arkasının cam olduğu söylenen ve bu açıdan kablosuz şarj desteğiyle geleceği söylenen model, orta seviyede oldukça dikkat çekecek izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu Galaxy S10 ailesi için yapılan son sızıntı