reklamı kapat

POPÜLER

SEAT Leon

SEAT Leon’da sınırlı süre için önemli indirim kampanyası!

Ay sonuna kadar devamlılığını sürdüreceği açıklanan belirli SEAT Leon modellerindeki kampanya, araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekebilir.

Advertisement

İnternet alışverişçiliğinde son dönemlerin en hareketli günlerini yaşamadığımız net bir şekilde ortada. Amerika merkezli olarak ortaya çıkan Black Friday‘in merkezinde oluşan bu hareketlilik Türkiye’de de önemli oranda karşılık buldu ve bulmaya da devam ediyor. Bu yıl otomobil üreticilerinin de dahil olduğunu gördüğümüz ek indirim kampanyalarından ilki Borusan Otomotiv tarafından duyurulmuştu. Jaguar ve Land Rover markalarını kapsayan bu özel kampanyaya şimdi de SEAT Leon dahil oluyor. 30 Kasım’a kadar süreceği açıklanan indirim hamlesi kapsamında sınırlı adetlerde Leon modellerinde hatırı sayılır bir indirimle sahip olmak mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar

Kampanyanın detaylarına baktığımız karşımıza ilk olarak Leon’un 115 beygir güç üreten 1.0 Ecomotive benzinli motorlu versiyonu çıkıyor. Çift kavrama DSG şanzıman ve Style Style donanım paketiyle bir araya getirilen bu modeli kullanıcılar sınırlı bir süre için 17.500 TL‘ye varan indirimlerle satın alabilecek. Bu da rakamsal olarak 116.000 TL’den başlayan bir fiyat etiketinin masada görüldüğü anlamına geliyor. 110 beygir güç üreten 1,2 litrelik benzinli, DSG şanzıman ve Style donanım paketinin bir araya geldiği versiyondaysa 15.800 TL’ye varan indirim söz konusu. Kullanıcılar bu otomobili 112.500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satın alabilecek.