reklamı kapat

POPÜLER

DJI

DJI Ronin-S sabitleme sistemine özel aksesuarlar

DJI, Ronin-S el kamera sabitleyicisi için yeni aksesuarlarını tanıttı. Film yapımcıları ve profesyonel kullanıcılara yönelik geliştirilen aksesuarlar, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Yeni Focus Motor, lenslerin motorlu odaklanmasını sağlıyor ve .02 derece hassasiyetle lens kontrolü sunuyor. Komut Birimi, sabitleyicinin yan tarafına takılır ve kullanıcıların, bir mobil cihazı bağlama ihtiyacı olmadan motor parametreleri, uzaktan kumanda ve çalışma modları gibi ayarları değiştirmelerine olanak tanıyor. Ronin-S BG37 Grip, 2.400 mAh dahili bataryayla 12 saate varan kullanım deneyimi vadediyor. Cihaz hareketli bir araca monte edilebiliyor. Genişletilmiş lens desteği, kameranın ve daha büyük lensin Ronin-S üzerinde sabitlenmesine yardımcı oluyor ve standart destek yeterince uzun olmadığında kullanılabiliyor.

Son olarak, harici GPS modülü, hızlanma veya yavaşlama ve ani kamera hareketlerine daha iyi tepki verme sırasında gelişmiş stabilizasyon performansı sunuyor. Tüm yeni aksesuarların yurt dışında satışa sunulduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI aksesuarlarının satış fiyatları

– Focus Motor: 169 dolar
– Focus Motor Rod Mount: 20 dolar
– Focus Gear Strip: USD 20 dolar
– Command Unit: 129 dolar
– BG37 Battery Grip: 99 dolar
– Top Hotshoe Bracket: 49 dolar
– Extended Lens Support: 20 dolar
– External GPS Module: 69 dolar
– Universal Mount: 179 dolar

İlginizi çekebilir

DJI’ın her bütçeyi hedef alan sabitleme sistemi: Osmo Mobile 2