reklamı kapat

POPÜLER

Türkiye’ye özel; 2018 Ford Focus için Barış Arduç’lu reklam filmi [İzle]

Sevilen oyuncu Barış Arduç’un başrolünü aldığı 2018 Ford Focus reklam filmi, Ford Otosan tarihinde çok önemli bir noktada kendisine yer bulacak.

Uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına giriş yapan 2018 Ford Focus ile ilgili yavaş yavaş yorumlar da gelmeye başlıyor. Tasarım bazında nispeten kullanıcıların beğenisini kazanan yeni jenerasyonun, sürüş deneyimi konusunda vadettiklerini de önümüzdeki süreçte çok daha net bir şekilde öğrenme fırsatına erişeceğiz. Bu süreçte modelin öne çıkartılması için de çalışmalarına devam eden Ford, Türkiye’ye özel ilgi çekebilecek bir reklam projesiyle karşımıza çıktı. Ford Otosan’ın girişimleriyle kararı alınan GTB Türkiye tarafından hazırlanan reklam filminde, sevilen oyuncu Barış Arduç rol alıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önemli isimler yönetti

Ford Otosan’ın binek araç kategorisinde Türkiye’de geliştirip çektiği ilk reklam filmi özelliğini taşıyan projenin yapımını Norr Film üstlendi. Yönetmenliğini SirFred’in, görüntü yönetmenliğini “Jurassic World: Fallen Kingdom”un da görüntü yönetmenliğini yapan Oscar Faura’nın gerçekleştirdiği filmin çekimlerininse 3 gün sürdüğünü görüyoruz. Bu süreçte İstanbul’un, Boğaz Köprüsü ve Çırağan gibi önemli yerlerinde yapılan çekimlerin ardından ortaya küresel standartta bir işin çıktığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri reklam filmiyle baş başa bırakalım. 2018 Ford Focus ile ilgili fiyat başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm noktalara buradan ulaşabilirsiniz.