reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında nefes kesen fiyat detayı

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için heyecan artıyor. Ancak model konulacak fiyat etiketiyle gerçekten nefes kesmeye hazırlanıyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, şimdiye kadar 1.700 – 1.800 dolar seviyesinde satışa çıkacak deniyordu. Zaten inanılmaz yüksek olan bu fiyat etiketleri, daha da artmış durumda. Yeni kaynaklara göre model 1.930 dolardan başlayacak, depolama seçeneğine göre tam 2.570 dolara kadar çıkacak. Gerçekten inanılmaz görünen bu rakam, Türkiye için vergiler ile başlangıcın tam 20 bin TL seviyesine yaklaşacağını gösteriyor. İki farklı renk seçeneğiyle gelen model, üst seviyede 512 GB dahili depolama seçeneğine sahip olacak. Yeni Bixby 3.0 sürümüyle karşımıza çıkacağı belirtilen model, 2019’da sadece 1 milyon adet üretilecek. Bu yüzden modelin mutlaka karaborsaya düşeceği ve daha da yüksek fiyatlara satılacağı tahmin ediliyor. Herkese hitap eden uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon modellerin ancak 2020’de karşımıza çıkacağı görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F ekran detayları resmi olarak biliniyor

Tekrar hatırlamak adına Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. 4,6 inç ekran gövdenin dışında yer alıyor. 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu belirtiliyor.

İlgili Video

Modelin resmen gösterilen prototip hali