reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F’in görücüye çıkacağı etkinlik nasıl canlı izlenir?

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, eğer gelen bilgiler yanlış çıkmazsa bugün düzenlenecek etkinlik kapsamında resmi görselleriyle karşımıza çıkıyor

Katlanabilir akıllı telefon pazarını gerçekten başlatacak Samsung Galaxy F, bugün düzenlenecek Samsung Geliştiriciler Konferansı 2018 kapsamında görücüye çıkıyor. Firmanın burada sadece telefonda kullanılacak arayüzü gösterme ihtimali de bulunuyor. Ancak Reuters modelin konsept olarak bile olsa gösterileceğini iddia ediyor. Bu açıdan büyük merakla beklenen ve Türkiye saati ile 21:00 gibi başlayacak etkinlik, direkt olarak sayfanın altındaki YouTube bağlantısı üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. Etkinliği kaçırmamak adına oynatıcı üzerinden hatırlatıcı da kurulabiliyor. Şimdiye kadar ortaya çıkanlara göre 512 GB dahili depolamaya ve gümüş renk seçeneğine sahip olacak katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, pazarın yeni dönemini temsil ediyor. Bünyesinde 7,3 inç katlanabilir esnek ekran ve 4,6 inç boyutunda ikinci bir ekran yer alacak modelin, seri üretime bu ay içerisinde gireceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F fiyatıyla nefes kesiyor

Modelin 2019’da tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Firma ayrıca bu modelinden 2019’da sadece 1 milyon adet üretmeyi planlıyor. Yeni bir dönemi başlatacak telefon için Samsung ve Google arasında özel bir ortaklık da bulunuyor. Duyduğumuz kadarıyla ikili katlanabilir modellere özel bir Android üzerinde çalışıyor.

Canlı Yayın