reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F modelinden yeni detaylar

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında yeni bilgiler var. Model hakkında elde edilen bilgilerin sayısını sürekli olarak artıyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında yeni bilgiler verilecek. Firmanın bu etkinlikte özellikle modelin katlanabilir yapı için hazırlanan yeni arayüzünü göstereceği belirtiyor. Yeni ortaya çıkan bilgiler ise ilk olarak bir “Galaxy F” serisini karşımıza çıkarıyor. SM-F900U, SM-F900N ve SM-F900F model numaralarıyla geliştirilen telefonun / telefonların, “F900USQU0ARJ5” firmware ile Amerika’da test edildiği de belirtiliyor. Yeni bilgilerde 512 GB dahili depolama seçeneğinin sunulacağını öğrendiğimiz merak edilen model, çift SIM desteğini de sunacak deniyor. Bildiğimiz kadarıyla teknoloji devinin elinde model için iki farklı tasarıma sahip prototip bulunuyor ancak son kararın henüz verilmediği biliniyor. Bünyesinde kullanılacak menteşe sisteminin 200 binden fazla katlanmaya dayandığı söylenen model bir değişik olmazsa resmi olarak CES 2019‘da karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F çok pahalı olacak

Modelin 2019’da tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. 1.000 dolarlık amiral gemileri normal olarak oldukça pahalı bulunurken, 1.800 dolar gerçekten nefes kesici görünüyor. Daha uygun fiyatlı katlanabilir modelleri ancak Xiaomi gibi isimlerden geleceği tahmin ediliyor. Ancak yine 2019 katlanabilir akıllı telefonların herkese hitap ettiği bir yıl olacak gibi durmuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın performans canavarı yeni tablet modelleri