reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey Ewan Mcgregor

Birds of Prey’den şaşırtan Ewan McGregor hamlesi

DC çizgi romanlarından uyarlanacağını bildiğimiz Birds of Prey cephesinde enteresan gelişmeler yaşanıyor. Filmin oyuncu kadrosuna son olarak Ewan McGregor katıldı.

Birds of Prey hazırlıkları sürüyor

Aslına bakarsanız Ewan McGregor’un Birds of Prey için düşünüldüğü çok kısa bir süre önce söylenti olarak ortaya çıkmıştı. Herkes bu dedikodunun gerçekliğini sorgularken Warner Bros. stüdyoları resmi açıklamasıyla şaşırttı. Star Wars ve Trainspotting gibi yapımlarla tanınan, son olarak Christopher Robin ile izleyici karşısına çıkan Ewan McGregor Birds of Prey’in kadrosuna dahil oldu.

Bildiğiniz gibi Birds of Prey son zamanlarda ciddi gelişme kaydediyor. Projenin başından beri Harley Quinn’e hayat veren Margot Robbie’nin bu yapımda rol alacağını biliyorduk. Ardından Mary Elizabeth Winstead’in Huntress’e, Jurnee Smollett-Bell’in ise Black Canary’e hayat vereceği belli oldu. Bu heyecan uyandıran gelişmelerin ardından merak edilen bir detay vardı. O da filmin kötüsünün kim olacağıyla alakalıydı. Ewan McGregor’ın resmen projeye katılmasıyla birlikte onu filmde Black Mask rolünde göreceğimiz de açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Cathy Yan’ın üstlendiği Birds of Prey’i 7 Şubat 2020’de seyredebileceğiz. Çekimlerin de 2019 yılı içinde başlaması bekleniyor. Bakalım bu oyuncu kadrosuyla ortaya nasıl bir iş çıkacak?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı