reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

DC hayranlarını üzen Birds of Prey beklentileri

Önümüzdeki yıl izleyici karşısına çıkacak olan Birds of Prey filminin gişe beklentileri DC hayranlarını üzecek seviyede. Görünen o ki film büyük bir heyecan yaratmayı başaramadı.

Advertisement

Suicide Squad ile tanıştığımız Harley Quinn, Birds of Prey’le geri dönmeye hazırlanıyor. Bu karakteri yeniden Margot Robbie canlandırıyor. Ona Ewan McGregor‘ın hayat verdiği DC kötüsü Black Mask eşlik ediyor. Ekibin geri kalanı ise Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Bojana Novakovic, Ali Wong, Rosie Perez, Matthew Willig ve Charlene Amoia gibi isimlerden oluşuyor. Yönetmenliğini Cathy Yan’ın üstlendiği film son zamanlarda yeni tanıtımlar, posterler ve görsellerle sık sık karşımıza çıkıyor. Fakat Warner Bros. stüdyoları bu yapımla ilgili büyük bir beklenti yaratamamış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birds of Prey gişe beklentileri

Box Office Pro‘nun tahminlerine göre Birds of Prey’in Amerika’daki açılışı büyük ihtimalle 40 milyon dolarla 60 milyon dolar arasında kalacak. Bu ilk gün için değil, filmin izleyici karşısına çıktığı ilk hafta sonu için yapılan hesaplama. Eğer tahminler doğruysa Birds of Prey’in Shazam’dan bile az izleneceği tahmin ediliyor. Zachary Levi’nin rol aldığı Shazam DC sinema evreninin en az ilgi gören işlerinden biriydi. Buna rağmen bütçesi az olduğu için stüdyo açısından karlı bir işe dönüşmüştü. Bu yapımın açılışı bile 53 milyon dolar olmuştu. Aquaman ise 68 milyon dolarla açılış yapmıştı.

Bu veriler Birds of Prey açısından işlerin pek iyi gitmeyeceğine işaret ediyor. Film Warner Bros. stüdyolarının beklentilerini karşılamayacak gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri