reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn

Margot Robbie’nin Birds of Prey’de Harley Quinn yorumu

DC çizgi romanlarından uyarlanan Birds of Prey filminde Joker’den ayrılmış bir Harley Quinn seyredeceğiz. Margot Robbie bu farklılığın karakteri açısından çok önemli olduğunu düşünüyor.

Geçtiğimiz günlerde São Paulo’da düzenlenen Comic Con Experience CCXP ile birlikte Birds of Prey  filminin ilk beş dakikası katılımcılara izletildi. Böylece bu ilk beş dakikada Harley Quinn ve Joker’in ayrıldığını öğrendik. Ayrıca ayrılık sahnesinde Jared Leto‘nun yer almıyor olması, onun yerine benzer görüntüler bir oyuncunun kullanılması fazlasıyla dikkat çekmişti. Ortaya çıkan bu önemli detayın ardından Margot Robbie, Birds of Prey’de seyredeceğimiz Harley Quinn’in nasıl farklı olacağına dair bir açıklamada bulundu.

Birds of Prey’de Harley Quinn değişimi

“Harley’nin ilk filmi olan Suicide Squad’da onun Joker’e bağımlı olan versiyonunu keşfetme fırsatı bulmuştum. Joker’in onun üzerinde büyük bir etkisi olduğu bariz. Suicide Squad döneminde hala Joker’le birlikteydi. Şimdi onun Joker’den ayrılmış halini göreceğiz. Bu ayrılığın onu nasıl etkileceğini gözlemleme şansımız olacak. Joker’in hala Harley üzerinde bir etkisi var ancak bu öncekinden farklı. Bu durumun onun karakterlerinin üzerinde değişik etkilere sahip olacak. Karakterlerinin diyorum çünkü Harley Quinn’in birden fazla karakteri olduğunu düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayrılığın Harley’i derinden etkileyeceğine şüphemiz yok. Bunun ne yönde olacağı ise büyük merak konusu. Tam ismi Birds Of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) olan film 7 Şubat 2020’de vizyona girecek. Burada farklı bir Harley Quinn izleyeceğiz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı