reklamı kapat

POPÜLER

Logitech 4K Pro Magnetic Webcam

Logitech imzalı çok özel 4K HDR webcam: “Pro Magnetic”

Çevre birimleri konusunda dünyanın en büyük isimlerinden Logitech, kısa süre önce 4K Pro Magnetic Webcam modelini duyurdu. Bu kamera tek bir monitör için özel tasarlanmış.

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz kısa süre önce satışa sunulan Apple Pro Display XDR profesyonel monitör modeli, biliyorsunuz yerleşik bir webcam’e sahip değil. İşte bu boşluğu değerlendiren ilk firma Logitech oldu. Firma Apple’dan hemen sonra 4K Pro Magnetic Webcam ile karşımıza çıktı. Direkt olarak Pro Display XDR için hazırlanan ve alüminyum kasalı modelin üstüne mıknatıslı taban ile oturan webcam, bu açıdan çok sağlam bir seçenek oluşturuyor. Yüksek kalitede 4K Ultra HD kayıt yapabilen webcam, firmanın RightLight 3 HDR teknolojisi ile ters ışıkta dahi kalsanız eşit olarak aydınlatılmış görüntüler sunabiliyor. Profesyonellerin oldukça hoşuna gidecek 4K Pro Magnetic Webcam, yüksek görüntü kaydı yanında kaliteli ses aktarımı da yapabiliyor. Kutusundan çıkan ile diğer Apple ürünleriyle de rahatlıkla kullanılabilen model, açıklandığı kadarıyla 199 dolar fiyat etiketine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech 4K Pro Magnetic Webcam, Apple Pro Display XDR için en iyi seçeneklerden

32 inç LCD panelinde 6K (6016 x 3384 piksel) çözünürlük sunan monitör, inanılmaz ince çerçevelere sahip. P3 renk gamutuna destek veren monitör, fabrikadan tamamen kalibre edilmiş olarak çıkıyor. Özel bacak yapısıyla geniş bir hareket kabiliyetine sahip olan Pro Display XDR, tam 1000 nit tam ekran parlaklık (1.600 maksimum) değerine sahip. HDR desteği bulunan monitör, 1.000,000:1 kontrast değeriyle ses getiriyor. Bu değer oldukça derin siyahlar anlamına geliyor. Arka kısmı serin tutulması için özel tasarlanan alüminyum kasalı model, sevindirici şekilde pivot yani dikey modda da kullanılabiliyor. Modelin normal Türkiye fiyatı 35.999 TL seviyesinde. Nano kaplama ile 42.999 TL fiyat çıkıyor. Bacak ise 7.199 TL seviyesinde.

İlgili Video