reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Birds of Prey ekibini bir araya getiren DC paylaşımı

DC çizgi romanlarından uyarlanan Birds of Prey yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film için paylaşılan poster DC’nin sevilen karakterlerini bir araya getiriyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz senelerde vizyona giren Suicide Squad beklentileri boşa çıkartan bir iş oldu. Fakat Margot Robbie’nin Harley Quinn performansı büyük beğeni topladı. Bu sebeple Warner Bros. stüdyoları onu beyaz perdeye geri döndürecek projeler tasarlamaya başladı. Bunlardan birinin de Birds of Prey’in uyarlaması olacağını biliyoruz. Merakla beklenen yapımda Margot Robbie‘ye Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Bojana Novakovic, Ali Wong, Rosie Perez, Matthew Willig ve Charlene Amoia gibi isimler eşlik ediyor. Elbette bunun yanında James Gunn’ın çekeceği The Suicide Squad’ı da unutmamak gerekiyor.

Ekibi buluşturan Birds of Prey posteri

Geçtiğimiz haftalarda Birds of Prey’in ilk fragmanı gün yüzüne çıkmıştı. Bu tanıtımda öne çıkan karakter kesinlikle Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn oldu. Hatta bu durum DC hayranları tarafından çok eleştirilen bir detay halini almıştı. Warner Bros. stüdyoları paylaştığı posterle birlikte bu hatadan vazgeçiyor. Odakta Harley Quinn’i görsek de filmin diğer kahramanları ona eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tam ismi Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) olan film 7 Şubat 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Birds of Prey’in ilgi uyandıran ilk fragmanı