reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Birds of Prey sonrası Margot Robbie’nin Poison Ivy isteği

Başrolünde Margot Robbie’nin yer aldığı Birds of Prey yakında izleyici karşısına çıkacak. Filmin yıldızının ise dikkat çekici bir DC isteği var: Poison Ivy.

Harley Quinn’in beyaz perde macerası Suicide Squad filmiyle başladı. İlk Suicide Squad artık DC sinema evreninde görmezden gelinen bir işe dönüşse de, Harley Quinn’in serüvenleri devam ediyor. Yakında onun DC’nin kadın kahramanlarıyla bir araya geleceği Birds of Prey’i seyredeceğiz. Fragmanlar giderek iyi bir izlenim yaratmaya başlasa da, ortaya nasıl bir iş çıkacağını kimse bilmiyor. Fakat Birds of Prey sonrasında DC hayranları Harley Quinn‘in Poison Ivy ile bir araya gelmesini istiyor. Onların bu isteğini Margot Robbie‘nin gerçekleştirmeye çalıştığı ortaya çıktı. Sevilen oyuncu CBR‘ye konuştu ve bu konuda şu sözleri sarf etti: “Harley ve Poison Ivy’nin bir araya gelmesi için uzun zamandır çabalıyorum. Çünkü onların gerçekten inanılmaz bir ilişkisi var. Onların bu ilişkisini keşfetmeyi çok isterim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birds of Prey sonrası Poison Ivy gelir mi?

Poison Ivy’nin beyaz perdedeki geleceği büyük ihtimalle Birds of Prey’in başarısına bağlı. Eğer bu yapım izleyicilerin beğenisini toplarsa, Warner Bros. stüdyoları Harley Quinn ve Poison Ivy’i bir araya getirme konusunda çok daha istekli olacaktır. Fakat bu konuda net bir şeyler söyleyebilmek için önce Birds of Prey’i izlemek sonra da gidişatı yakından takip etmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı