reklamı kapat

POPÜLER

Gotham City Sirens

Birds of Prey’i Gotham City Sirens öncesinde izlememizin asıl nedeni

Yakında DC çizgi romanlarından uyarlanan Birds of Prey vizyona girecek. Peki bu filmi neden Gotham City Sirens’tan önce izliyoruz? Bu sorunun yanıtını Margot Robbie verdi.

Harley Quinn karakteriyle gönüllerde taht kuran Margot Robbie‘nin yakında Birds of Prey’le döneceğini biliyoruz. Onu daha sonra da Gotham City Sirens filminde seyredeceğiz. Başarılı oyuncu DC‘nin önemli başrollerinden biri olmakla kalmıyor, ayrıca rol aldığı filmlerde yapımcılık görevi de üstleniyor. Bu da onun filmin gidişatına dair söz hakkı sahibi olmasına yardımcı oluyor. Başarılı oyuncu bilinçli olarak Birds of Prey’i Gotham City Siren’tan önce çektiklerini açıkladı. Bunun sebebini de oldukça net bir şekilde özetledi.

Gotham City Sirens öncesi planları

“Harley Quinn ile ilgili araştırma yaparken Birds of Prey serisine de denk geldim. İlk olarak Huntress karakterine aşık oldum ve daha yakından incelemeye başladım. O dönemde DC dünyasında harika pek çok kadın karakter olduğunu ama izleyicilerin bu karakterlerin çoğunu tanımadığını fark ettim. Bu kadın kahramanları da tanıtmak ve izleyicilere sevdirmek istedik. Gotham City Sirens’ta üç ana kadın karakter yer alıyor ve hepsi çok iyi tanınıyor. Birds of Prey’de iste istediğimiz karakterleri seçip bir grup haline getirme şansımız var. Bu filmin DC’nin kadın karakterlerini tanıtmak için iyi bir platform olacağını düşündüm. Onları da DC sinema evrenine dahil etmek istedik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gotham City Sirens ekibi Harley Quinn, Poison Ivy ve Catwoman‘dan oluşuyor. Bu üç karakteri tanımayan neredeyse yok. Öte yandan Black Canary ve Huntress gibi karakterler bilinse de, onları geniş kitlelere tanıtma fikri oldukça mantıklı. Böylece ileride onları farklı DC filmlerinde görebiliriz.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı