reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie yeni projesinde ikonik bir karaktere hayat verecek

Harley Quinn karakteriyle gönüllerde taht kuran Margot Robbie‘nin yeni film projesi belli oldu. Sevilen oyuncunun yine ikonik bir karakteri canlandıracağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Margot Robbie son olarak Suicide Squad ile izleyici karşısına çıktı. Ardından biyografi türündeki I, Tonya ile beyaz perdeye macerasına devam edeceği belli olmuştu. Şimdi bu sevilen oyuncunun Robin Hood efsanesinden esinlenen Marian filminde yer alacağı duyuruldu. Leydi Marian isimli bu karakter normalde sadece Robin Hood’un sevgilisi olmasıyla tanınıyor. Ancak bu yeni proje onun farklı bir yönünü ele almaya hazırlanıyor.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre bu yeni film projesi Robin Hood’un ölümünden sonra başlayacak. Hayatının aşkının ölmesinden sonra Leydi Marian, Robin Hood’un görevini devralacak. Yaklaşan çok önemli savaşta insanlara liderlik etmeye başlayacak. Böylece hem sevdiği adamı onurlandırmaya hem de krallığının kaderini değiştirmeye çabalayacak. Gayet asil bir amaçla yola çıkan bu kadın zamanla kendisinin de bir efsaneye dönüştüğünü görecek.

Margot Robbie‘nin gelecekteki projeleri bununla sınırlı kalmıyor. Yakın zamanda I, Tonya’nın yanı sıra DC çizgi romanlarından uyarlanan Gotham City Sirens, Sony tarafından geliştirilen Peter Rabbit ve Winnie the Pooh’u ekrana taşıyacak olan isimsiz bir projeyle daha izleyici karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERLER