reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie Star Wars

Margot Robbie’nin herkesi şaşırtan Star Wars itirafı

Margot Robbie son yıllarda pek çok farklı başarılı projeyle karşımıza çıkıyor. Bombshell filminin tanıtımını yapan oyuncunun Star Wars itirafı ise herkesi şaşırttı.

Margot Robbie’nin son zamanlarda fazlasıyla meşgul olduğunu söyleyebilirim. Quentin Tarantino’nun yönettiği Once Upon a Time in Hollywood‘un ardından onu gerçek bir skandala dayanan Bombshell izleyici karşısına çıkacak. Bunun yanında şubat ayında da Birds of Prey‘i seyredeceğiz. Başarılı oyuncu şimdilerde Bombshell’in tanıtımını yapmak için çeşitli programlara konuk oluyor. Bunlardan biri de Jimmy Kimmel Live oldu. Sevilen oyuncu Star Wars’u hiç seyretmediğini kendisine yöneltilen soru üzerine itiraf etti.

Star Wars serisinin seyretmedim itirafı

“Sen ve pek çok izleyici beni bu itirafım yüzünden öldürecek, biliyorum. Star Wars’un filmlerini izlemedim. Serinin hiçbir filmini seyretmedim. Bu yüzden Star Wars’un yerine Bombshell’i izlemeyi seçmeniz gerektiğini düşünüyorum (Gülüyor) Seriyi izlemediğimi söylemem çevremdeki pek çok insanı şaşırtıcı şekilde kızdırıyor. Onların bu tepkisi çok komiğime gidiyor. Özellikle eşim bu durumdan çok şikayetçi. Fakat böyle bir seriyi henüz seyretmemiş olmanın avantaj olduğunu düşünüyorum. Hayatın sıradan ve sıkıcı geldiğini hissetmeye başladığım bir dönemde oturup tüm filmleri seyredebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Margot Robbie’nin Star Wars konusunda neden çok fazla tepki aldığını tahmin etmek için de zor değil. Fakat öte yandan böyle çok ilgi gören bir seriyi tamamlandıktan sonra seyretmek de büyük bir şans. Bakalım oyuncu seriyi izledikten sonra beğenecek mi?