reklamı kapat

POPÜLER

The Woman in the Window

Amy Adams’lı The Woman in the Window filminden ilk fragman [İzle]

Başrolünde Amy Adams’ın yer aldığı The Woman in the Window filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. İzleyicileri gerilim dolu bir hikaye bekliyor gibi görünüyor.

The Woman in the Window’un ismi size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni filmin A. J. Finn tarafından kaleme alınan romandan uyarlanması olabilir. 2018 senesinde piyasaya çıkan bu eser bir sene sonra beyaz perdeye aktarılıyor. Filmin başrolünde Dr. Anna Fox karakterine hayat veren Amy Adams yer alıyor. Başarılı oyuncunun çocuk psikolojisi üzerine çalışan bu karakterin büyük bir problemi var. O da agorafobik olması. Bu rahatsızlığa sahip olanlar dışarı çıkmaktan, farklı yerlere gitmekten veya belli durumlar içinde yer almaktan korkuyor. Dolayısıyla sorunsuz bir sosyal hayat sürmeleri imkansız hale geliyor. Oscar konusunda bir türlü şansı dönmeyen Amy Adams’ın bu rol yardımıyla şeytanın bacağını kırabileceği düşünülüyor.

The Woman in the Window özeti

Evinden dışarı adım atmaya korkan Dr. Anna Fox sonradan komşusu olan Jane Russell ile bir yakınlık kurmaya başlıyor. Daha sonra tam karşı apartmanında oturan bu kadının kocası tarafından öldürülmesine şahit oluyor. Polisi arayıp durumu bildirdiğinde ise yetkililer ona Jane Russell’ın hayatta olduğunu söylüyor. Üstelik kendisine gösterilen Jane Russell ile komşusu arasında hiçbir benzerlik yok. Anna, Jane’in kocası tarafından öldürüldüğünü ve bunu gizlemek için yerine sahte bir Jane’in koyulduğunu düşünüyor. Fakat psikolojik rahatsızlıkları sebebiyle söyledikleri yetkililer tarafından ciddiye alınmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Joe Wright’ın üstlendiği filminde Amy Adams’ın yanı sıra Julianne Moore, Gary Oldman ve Jennifer Jason Leigh gibi isimler rol alıyor. Filmin vizyon tarihi ise 15 Mayıs. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.