reklamı kapat

POPÜLER

Venom: The Last Dance

Venom: The Last Dance filminden ilk fragman geldi

Birçok kişinin merakla beklediği Venom: The Last Dance filminden ilk fragman geldi. Filmin başrolünde yine Tom Hardy yer alıyor.

Venom: The Last Dance filmi için paylaşılan fragmanda şu bilgiler verildi: Marvel’ın en büyük ve en karmaşık karakterlerinden birisi olan Venom rolüyle Tom Hardy, üçlemenin son filmi için geri dönüyor. Eddie ve Venom kaçıyor. Her iki dünyada da avlanan ikili, Venom ve Eddie’nin son dansında perdeleri indirecek yıkıcı bir karara zorlanıyor.” Filmin başrollerinde Tom Hardy ile birlikte Chiwetel Ejiofor, Juno Temple, Rhys Ifans, Peggy Lu, Alanna Ubach ve Stephen Graham yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Hardy ve Marcel’in öyküsüne dayanarak yazdığı senaryoyla Kelly Marcel üstleniyor. Filmin yapımcılığını ise Avi Arad, Matt Tolmach, Amy Pascal, Kelly Marcel, Tom Hardy ve Hutch Parker üstleniyor. 2021’de çıkan Venom: Let There Be Carnage isimli ikinci film çok iyi bir performans göstermemişti. O film için hatırlamak adına şu özet geçiliyor: “Venom adı verilen bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock’un hikayesinin anlatıldığı “Venom” filminin 2. devam halkası olan yapımda, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek’in Venom ile mücadelesi konu ediliyor. Vücudunu paylaştığı Venom ile yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski hayatına geri dönmek ister.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve muazzam açlığını tatmin ederek geçirmek isterken, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için mücadele eder. Eddie, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerini alevlendirmeyi planlar. Ancak onunla iletişime geçmesi Eddie’nin kendisini beklenmedik maceraların içinde bulmasına neden olur.”

Venom: The Last Dance yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli