reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

venom tom hardy

Tom Hardy’li Venom romantik komedi filmi olsaydı [Video]

Gişede beklenenden daha başarılı bir ilerleyiş sergileyen Venom yakında Blu-ray versiyonuyla karşımıza çıkacak. Bu gelişme için hazırlanan tanıtım Venom’u bir romantik komedi filmi olarak hayal ediyor. Ortaya enteresan bir hikaye çıkıyor.

Advertisement

Sony stüdyolarının elinde kalan kahramanları değerlendirmek için geliştirdiği projelerden ilki Venom oldu. Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer‘i gördüğümüz filmin başrollerini Tom Hardy, Michelle Williams ve Riz Ahmed üstlendi. Venom izleyicileri de eleştirmenleri de ikiye bölen işlerden biri oldu. Kimileri büyük keyifle izlerken, kimileri eksiklerinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Buna rağmen filmin gişedeki başarısı katlanarak devam ediyor. Kısa bir süre önce Çin’de gösterime giren filmin toplam gişe hasılatı 800 milyon doları aştı. Ortalama 100 milyon dolarlık bütçeyle çekilen bu film Sony stüdyolarının yüzünü fazlasıyla güldürdü. Filmin vizyona girmesinin üzerinden geçen zamanın ardından sıra DVD ve Blu-ray’e geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Venom’un dijital versiyonu 11 Aralık’ta satışa çıkacak. 4k Ultra HD/Blu-ray/DVD versiyoonları için ise 18 Aralık‘ı beklemek gerekecek. Filmden beklentilerinin üzerinde bir başarı elde eden Sony stüdyoları bu versiyonları tanıtmak için farklı bir tanıtım hazırladı. Venom’un romantik komedi olduğu farklı bir versiyon hayal etti. Böylece Eddie ve Anne’in yanı sıra Venom’un da aktif rol üstlendiği farklı bir hikaye ortaya çıktı. Hazırlanan bu kısa ama keyifli tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.