reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hardy, Venom’dan ilk fotoğrafla karşımıza çıkıyor

Venom’un Spider-Man‘den bağımsız olarak yeniden beyaz perdeye uyarlanacağı uzun bir süre önce belli olmuştu. Başta hoş karşılanmayan bu proje başrol olarak Tom Hardy‘i seçince işler değişmişti. Bir anda yılın heyecanla beklenen filmlerinden birine dönüşen Venom’dan ilk görsel sonunda gün yüzüne çıktı.

Aslına bakarsanız Venom filmine dair bildiklerimiz oldukça az. Senaryo oldukça kısa bir seri olan Venom: Lethal Protector’a dayanıyor. Yönetmen koltuğunda ise Zombieland ile tanınan Ruben Fleischer oturuyor. Eddie Brock rolünde ise Tom Hardy’i görüyoruz. Ona eşlik eden isimler arasında Michelle Williams, Riz Ahmed, Woody Harrelson ve Jenny Slate yer alıyor. Williams’ın Eddie’nin eski eşi Anne Weying‘i canlandırdığını da biliyoruz. Fakat onu She-Venom olarak görüp görmeyeceğimiz belirsiz. Özetle projeye dair merak ettiğimiz çok fazla şey var. Bu belirsiz süreç Brezilya Comic Con etkinliğiyle son buldu. Katılımcılar hem Venom setini gördü, hem de filmden ilk fotoğraf ortaya çıktı.

Maalesef bu ilk görselde Tom Hardy’i Venom formunda göremiyoruz. Aksine Eddie Brock‘un günlük haliyle karşı karşıyayız. Elinde not defteriyle duran kahramanımızın filmde önemli bir rol oynayan Life Foundation’a dair bilgi topladığı tahmin ediliyor. Son olarak Venom’un 5 Ekim 2018’de izleyici karşısına çıkacağını da hatırlatalım.

İlgili video

YORUMLAR