reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

venom

Venom, Wonder Woman ve Doctor Strange’i geride bıraktı

Başrolünü Tom Hardy‘nin üstlendiği Venom kısa bir süre önce yeni görüntülerle dolu, uzun bir fragmanla karşımıza çıktı. Venom‘un ilk kez göründüğü bu fragman büyük heyecan yaratmayı başardı. İşte bu heyecan fragmanın izlenme sayısına da yansımış gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Marvel’ın en sevilen kötülerinden biri olan Venom, Spider-Man olmadan beyaz perdeye taşınıyor. Yapımcılığını Sony’nin üstlendiği projede Tom Hardy’nin yanı sıra Michelle Williams, Jenny Slate ve Riz Ahmed gibi isimler rol alıyor. İyi mi olacak, kötü mü çıkacak diye merak ettiğimiz filmin ikinci fragmanı ise önemli bir başarı elde etti.

The Wrap’in haberine bakılırsa filmin gün yüzüne çıkan son fragmanı sadece 24 saat içinde 64.3 milyon kez izlendi. Aynı süre baz alındığında Wonder Woman ve Doctor Strange de ciddi bir başarı elde etmişti. Buna rağmen aykırı kahramanımız her ikisini de geride bırakmayı başarıyor. Fragmanın beş gün içinde elde ettiği izlenme sayısı ise 124.7 milyona ulaştı. Bu da fragmanın ne kadar heyecan uyandırdığını net bir şekilde ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fizziology tarafından yapılan bu hesaplamada YouTube, Reddit, tüm sosyal medya siteleri, bloglar ve internet platformları baz alınıyor. Böylece olabildiğince gerçekçi bir sonuç elde edilebiliyor. Unutmadan, Venom’un 5 Ekim‘de vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlgili video

Venom fragmanı